Dtangler set

S jarem přicházejí v novém kabátě oblíbené hřebeny

Paní Zima už pomalu, ale jistě předává vládu jaru. Haldy sněhu mizí jako mávnutím proutku a ve vzduchu už je cítit tak dlouho očekávané jarní období. Kdo by se netěšil, když sebou přináší krásné barvy, příroda ožívá, vše se začíná zelenat?!

I vlasový specialista Brazilkeratin.cz se na jarní období pečlivě připravil. Pro své zákazníky si přichystal březnovou akci – krabičky Dtangler s hřebenem Red Point nebo Square za mimořádnou cenu.

Dtangler set

Můžete se tak těšit na perfektní vlasové pomocníky v novém kabátě – jsou oba barevné, veselé a doslova lákají k péči o vlasy… Jsou tak svěží… těžko jim odolat!

Co tedy dárková krabička obsahuje? Nebudete zklamané, najdete v ní rozčesávací sprej a kartáč. Která žena by netoužila po krásně jemných a hebkých vlasech?

Bezoplachový kondicionér s keratinovým hydrolyzátem s aloe vera a panthenolem je elegantní, moderní prostředek pro regeneraci, výživu a modelaci vlasů. Obsahuje hydratační a regenerační panthenol a vlasy „opravující“ keratin a polyfunkční extrakt pravé Aloe Vera. Dokáže upravit pH do fyziologické úrovně.

 

Proč jsou kartáče Dtangler tak úžasné?

– hřebeny je možné používat jak na suché tak mokré vlasy

– ideální hřeben i pro dětské vlasy

– pohodlné svou velikostí i tvarem padne do každé ruky

– speciální rozvrhnutí štětin – ohnou se nad zacuchaným místem

– netřepí ani neláme vlasy

– použití pro všechny typy a délky vlasů (i pro prodlužované vlasy)

– výsledkem používání hřebenu jsou lesklé a přirozeně pevné vlasy

– lehce zkrotí vlasy před, během i po foukání

– „stylový“ i praktický doplněk do koupelny

– příjemná rána bez krákání vlasů

Po přečtení článku jste dospěly k závěru, že tento kartáč musíte mít? Není nic jednoduššího, než si ho objednat spolu s vlasovým pomocníkem – bezoplachovým kondicionérem v dárkové krabičce u vlasového specialisty Brazilkeratin.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *