miss léta 2016 foto

Vlasy si zaslouží po létě kvalitní péči

Děti už zase každé ráno usedají do školních lavic, dny se krátí a s lítostí se loučíme s parným létem. Ale nepropadejme smutku! Vždyť i září dokáže nabídnout krásné dny a voňavé babí léto.

Teď je ale na čase dopřát dostatečnou péči našim vlasům. Koupání a ostré sluneční paprsky dokáže s vlasy udělat své. Je potřeba jim po sezóně dodat kvalitní péči v podobě hydratace, výživy… a samozřejmě zastřižení roztřepených konečků. Vlasový specialista Brazilkeratin.cz ví, jak na zesláblou kštici po létu.

S čistým svědomím vám specialisté doporučují kvalitní vlasové výrobky. V základní výbavě by neměl chybět šampon, kondicionér a vlasová maska, kterou byste měla vlasy ošetřit jednou týdně. Jedině tak se dostane vaší kštici výživa a hydratace. Tu zaručí také vlasový olej.

O tom, že se o vlasy musí pečovat nejen po létě, už ví i vítězky semifinálových kol Miss Léto, které navštívily kadeřnictví André v Průhonicích. Miss Léto se konalo minulý týden ve Fashion club Prague a Brazil Keratin se stal sponzorem soutěže. Vítězky tak obdaroval krásnými balíčky kosmetiky.

miss léta 2016 foto

Kadeřnice Jana ze salonu André se postarala o všechny tři dívky, které se shodly: „Hlavně nééé stříhat“! Jana jim doporučila pro oživení a regeneraci vlasů používat přípravky Brazil Keratin, ale především zastřižení konečků pomocí horkých nůžek. Na rozdíl od klasických nůžek totiž při střihu zataví konečky vlasů, čímž se stávají odolnější vůči slunci, dešti, sněhu i větru. Poškození konečku vlasů se zvyšuje právě díky těmto vnějším vlivům. Horké nůžky zamezí třepením vlasů, proto jsou silnější a rychleji rostou.

Miss léta vítězska

Všechny vítězky se pyšnily krásnými vlasy, ale protože je měly velmi jemné, doporučila jim kadeřnice kosmetiku z řady Bio volume a jednou týdně masku s hydratizovaným keratinem s vůní čokolády nebo kokosu (podle toho, co lahodilo jejich nosánkům). Tato kosmetika vlasy nezatěžuje, ale zároveň je dokáže dostatečně hydratovat. Děvčata měla obrovskou radost z gumiček DtanglerBand. Vždyť v nich získaly nejen skvělou gumičku, ale i originální náramek na ruku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *