Dtangler Band set Disco

Gumičková revoluce – ze zahraničních salonů až do Čech!

Chcete být originální a stylové? Pak srovnejte krok s módou a podlehněte kouzlu vysoce efektivních gumiček DtanglerBand! Vlasy jsou korunou dokonalé ženy. Můžete je mýt a hýčkat bezpočtem životadárných přípravků.

gumičky2

Vaše vlasy si zaslouží správnou péči, ale i bezchybnou konečnou úpravu. Používáte k dotvoření účesu gumičky, které vás tahají a navíc lámou vaše vlasy? S revolučními gumičkami DtanglerBand docílíte dokonalých účesů bez bolesti i zbytečně vypadaných vlasů!

Tyto inovativní gumičky fungují vlastně jako malé stužky, jejichž velikost si samy nastavíte díky posouvatelnému uzlíku. Můžete jej povolovat nebo utahovat, a bez problémů tak gumičky DtanglerBand použít při tvorbě vašich méně i více komplikovaných účesů.

Gumičky se ve vlasech nezachytávají, nepraskají a skvěle drží. Nemusíte se už bát, že se před spaním budete trápit s bolestivým sundaváním gumiček z pracných drdolů, copů či culíků. Vlasové doplňky Hair ties si váží krásy vašich vlasů a rozhodně vám pomohou si ji zachovat.

Dtangler Band set Light

Gumičky DtanglerBand obletěly celý svět a setkaly se s obrovským úspěchem. Jsou praktické, chytré a navíc i skvěle vypadají. Tyto měkké a elastické stužky si rázem získaly oblibu mezi ženami, které se nehodlají smířit s tím, že krása bolí. A tak i vy řekněte „dost!“ zastaralým gumičkám, které děsí vaše vlasy, a vsaďte na moderní a vysoce efektivní gumičky Dtanglerband! Uvidíte, že nejen vaše vlasy, ale i vaše okolí ocení náročné a originální účesy plné barev. Sadu pěti gumiček si totiž můžete objednat v různých elegantních i sportovních barvách a v celé řadě nápaditých motivů. A kde že se dá dostat tato převratná novinka? V obchodě Brazil Keratin, který se zaměřuje na zdraví a krásu vašich vlasů.

Ať už máte zdánlivě nepoddajné kudrnaté vlasy nebo hladké mikádo, s gumičkami DtanglerBand dáte zas prostor své fantazii. Dokáží se spolehlivě přizpůsobit charakteru vašich vlasů a tím jejich funkce zdaleka nekončí. Tyto barevné a stylové gumičky totiž můžete použít také jako originální módní doplněk, kterým si můžete ozdobit zápěstí nebo kotníky. Budete o krok před módou a navíc ještě praktická. Gumička vám bude vždy po ruce, připravená k použití.

Dtangler Band set Summer

Chcete oživit svůj účes a navíc získat i elegantní náramek nebo ozdobu vašich kotníků? Vyzkoušejte gumičky DtanglerBand a odstartujte gumičkovou revoluci v Čechách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *