vlasy-léto

PÉČE O VLASY V LETNÍM OBDOBÍ

Léto je, pro většinu z nás, to nejkrásnější roční období. Příroda září nejrůznějšími barvami, sluneční paprsky nás hladí nejen na duši, ale i po tváři, a další radovánky jako je koupání, grilování, cestování, k letnímu období zkrátka neodmyslitelně patří.

Ale pokud se máte alespoň trošku rády, nezapomínejte na péči o svůj zevnějšek. Vždyť i kůže, vlasy potřebují oživit, ošetřit a hlavně zregenerovat. I když se celou zimu těšíme na to, až sluneční paprsky proniknou skrz zataženou oblohu, měly bychom kůži i vlasy před nimi chránit. A nejen škodlivé UV záření může vlasy vysušovat. Také sůl nebo chlór v bazénech způsobí to, že na konci léta vypadají vaše vlasy jako „sláma“. Což nepotěší jistě žádnou ženu.

Takže pokud nechcete mít vlasy na konci léta suché, špatně se rozčesávající, lámavé a s roztřepenými konečky, pozorně čtěte dál. A nezapomeňte si přípravky Brazil keratin zabalit na všechny letní cesty!

grafika léto 2016

 

 

Doslova životně důležitý je pro vlasy po každém umytí použít kondicionér, proto byste ho neměla vynechávat v péči o vlasy. Pokud máte sušší vlasy i během roku, vybírejte z Chocolate nebo Coconut programu, který je určený pro velmi poškozené vlasy. Jednou týdně ošetřete kštici maskou. Vlasům tak dopřejete „dvojitou“ výživu a hydrataci.

Dalším pomocníkem v boji proti hydrataci je určitě vlasový olej. Obzvlášť v létě vybírejte ten, který vás ochrání i před UV zářením. Některé ženy si nedokážou představit, že by si nevyfoukaly či nevyžehlily vlasy, ale tato úprava není v letních měsících vhodná. Horký vzduch zapříčiní vysušeně vlasů nerovnoměrně a zároveň se připalují. Jak tento problém vyřešit? Jednoduše, v letních měsících vaše vlasy rychle uschnout, proto není potřeba jim pomáhat „mechanikou“. Stačí si vlasy vysušit ručníkem a volně je nechat proschnout na vzduchu.

V případě, že patříte do té skupiny žen zvyklé si foukat vlasy těsně před fénováním, si na vlasy aplikujte sprej – ochranu při tepelné teplotě. BK Sleek Protector vám nejen tuto ochranu 100% zajistí, ale také pomůže s rozčesáváním vlasů.

Užívejte si voňavé léto a krásnými a zdravými vlasy…

One thought on “PÉČE O VLASY V LETNÍM OBDOBÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *