Nikole

Blogerka Nicole testuje: šampon Brazil Keratin Coco

vlasySnad každá z nás, která si vlasy melíruje, odbarvuje, či nějak jinak chemicky upravuje, někdy poznala problém suchých a krepatých vlasů. I já jsem jedna z nich. Co s tím? Vyzkoušejte šampon (a klidně i kondicionér s maskou) s obsahem brazilského keratinu. Já vám dnes představím kokosový šampon, který ho obsahuje. Na co že je vlastně ten brazilský keratin dobrý? Tak hlavně vlasy regeneruje, krom toho je ale i narovnává. Keratin se dostane až do struktury vlasu a zevnitř ji obnovuje. To je super, že?

Já jsem si z http://keratin-shop.cz objednala tento kokosový šampon. Už jenom ta vůně je parádní! Šampon má zajímavou konzistenci, lehce gelovitou a je průsvitný. Stačí ho smíchat v poměru 1:3 – díl šamponu a tři díly vody. Ve vlasech se krásně napění, umyje je a vlasy po něm ještě dlouho voní a to je velké plus. Nevím jak vám, ale mně vlasy ze šamponu většinou nevoní. Opravdu je vhodný na poškozené a vysušené vlasy. Pokud byste ho totiž použily na vlasy normální nebo jemné, mohly by se vám docela rychle zmastit. A to přece nikdo nechce. :)

Já vlastním 300 ml lahvičku, zakoupit ho můžete ale i ve verzi 500 ml nebo 1000 ml. A komu kokos nevoní, může pořídit i čokoládovou verzi!
foto šampon velký

Brazil Keratin tímto děkuje Nikole za recenzi. Více se o této sympatické, krásné dlouhovlásce dozvíte zde: http://blog-nicole.blog.cz/rubrika/new-in.

 

 

foto šampon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *