pleťová maska

Tipy jak vybrat správnou pleťovou masku

Každá žena si přeje mít krásnou, hebkou a mladistvě vypadající pleť. Čas je bohužel neúprosný a s přibývajícími roky se nám zhoršuje i stav pleti a to nejen na obličeji. Jsou určité kosmetické přípravky, které jsou času výborným protivníkem a mezi ně se řadí i kolagenové masky.

V nabídce je nepřeberné množství masek ale jak správně vybrat tu, se kterou dosáhnete opravdu nejlepších výsledků? V nabídce Brazil Keratin® naleznete pět druhů masek. Při výběru je potřeba zohlednit typ pleti a aktuální stav pokožky případně její problém.

Milovnice luxusu si přijdou na své u zlaté obličejové masky. Již dávno jsou známé velmi blahodárné účinky zlata použitého v kosmetice. Už ve starém Egyptě se spoléhali na jeho léčitelské účinky. Zlato má nejen antibakteriální vlastnosti, které jsou v dnešní době velmi ceněné, díky použití nejmodernější technologie, látky kondenzované v masce, ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla, pronikají do hloubky epidemu. Tím maska dopomáhá k oživení pokožky, která vypadá na pohled mladší a krásnější.
maskyK omlazení pleti výborně poslouží také kolagenová maska, která obsahuje přísady zahrnující čisté přírodní výtažky a kolagen. Jednostranný absorpční poměr tohoto produktu je vyšší než 98%, což znamená, že množství živin a vlhkosti které nabízí, je 10 krát větší než u obyčejných pleťových masek. Kolagen zvyšuje elasticitu pleti a zamezuje případné ztráty vody. Za jeho pomoci lze předejít hlubokým vráskám a ty, které už máme vyhlazuje.

Maska s vitamínem C a zeleným čajem má vysoce regenerační a revitalizační vlastnosti. Zelený čaj je antioxidant, který zaručí pleti zklidnění a zároveň hydrataci. Maska působí proti volným radikálům a zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Pokud máte problematickou pokožku nebo trpíte na akné doporučujeme vyzkoušet detoxikační masku z mrtvého moře s výtažkem vitamínů a kaolínu. Maska má detoxikační účinky, zároveň dezinfikuje a čistí póry.

maska obličej

Zvýšenou opatrnost věnujte i suché a citlivé pleti. Na rozdíl od normální a bezproblémové pokožky si můžete dovolit používat mastnější přípravky. Citlivá pleť není sama o sobě pletí alergickou, ale bohužel i ty se mohou někdy objevit. Používejte proto pleťovou masku, která nejen hydratuje ale zároveň zklidňuje a hojí. Aloe Vera je známá svými hojivými účinky proč jí tedy nevyzkoušet i na svou pokožku?

Výsledky budou znatelné opravdu brzy a nejen vy, ale i okolí může posoudit, jak moc kolagenové masky Vaší pleti prospívají.

S přípravky BK® se tak dočkáte opravdových účinků a ne pouze slibů. Vaše pleť bude krásná, pružná, hydratovaná a bude zářit zdravím, uvidíte…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *